CAREERS

We are currently seeking employees for the position:

Obecnie poszukujemy pracowników na poniższe stanowiska:

Inżynier / Inżynierka Wysokich Częstotliwości

[RF – Radio Fruqency]

Oferta pracy na inżyniera RF
SpaceForest szuka pracownika na stanowisko Inżynier / Inżynierka Wysokich Częstotliwości (RF)
  • miejsce pracy: Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • specjalista (mid / regular)
  • rekrutacja zdalna
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowywanie elementów systemów elektronicznych pracujących w zakresie częstotliwości radiowych i mikrofalowych
  • Projektowanie planarnych struktur w.cz. oraz ich weryfikacja / optymalizacja z użyciem oprogramowania CAD
  • Montaż, uruchamianie i testy prototypów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Współpraca i komunikacja z innymi członkami zespołu oraz innymi zespołam

Nasze wymagania:

  • Znajomość zagadnień elektroniki wysokoczęstotliwościowej > 1 GHz (RF i MW)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy i poznawania nowych technologii
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Dodatkowymi atutami będą:
  • Znajomość oprogramowania EDA (np. ADS, MWO, Altium, PSpice, CST)
  • Znajomość zagadnień EMC
  • Doświadczenie w zakresie projektowania elektroniki aktywnej (wzmacniacze mocy, generatory częstotliwości)
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (np. analizator sieci, analizator widma)
  • Umiejętność lutowania

To oferujemy:

  • Otwartą i przyjazną atmosferę, gdzie każdy pracownik ma możliwość wyrażania swoich pomysłów i opinii
  • Niekorporacyjny styl zarządzania, jesteśmy grupą pasjonatów
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w fascynujących projektach
  • Dbamy o równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, dlatego oferujemy elastyczne godziny pracy, które pozwalają dostosować balans pomiędzy pracą, a życiem prywatnym
  • Wspieramy rozwój kompetencji językowych naszych pracowników, odwiedza nas lektor języka angielskiego
  • Okazjonalnie, możliwość uczestnictwa w testach rakiet i silników rakietowych

Zapraszamy do aplikowania na stanowiski Inżynier / Inżynierka RF przez portal pracuj.pl

Programista / Programistka Systemów Wbudowanych

[Embedded]

Oferta pracy w SpoaceForest, na stonowisko Programista / Programistka systemów wbudowanych
SpaceForest szuka pracownika na stanowisko Programista / Programistka Systemów Wbudowanych

Technologie, których używamy:

Wymagane: C++, C, Git

  • Projektowanie, implementacja i weryfikacja oprogramowania systemów wbudowanych
  • Rozwój oprogramowania m.in. radaru, rakietowych systemów awioniki, wzmacniaczy
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia kompatybilności systemu

  • Bardzo dobra znajomość C/C++
  • Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów z architekturą ARM
  • Doświadczenie w testach jednostkowych
  • Znajomość systemów kontrolowania wersji (preferowany git)
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych (np. SPI, I2C, UART, RS485, RS422)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją

Mile widziane:

  • Doświadczenie z dual targeting (kompilacja i testy kodu na systemach wbudowanych oraz na PC)
  • Doświadczenie z mikrokontrolerami NXP oraz systemami Zynq 7000

  • Okazjonalnie, możliwość uczestnictwa podczas startów rakiet i testów silników rakietowych

Zapraszamy do aplikowania na stanowiski Programista / Programistka systemów wbudowanych przez portal pracuj.pl